Niezawodność wliczona w cenę

Dzięki temu, że montujemy sprzęt najwyższej jakości, odrzucajac oferty tandetnych chińskich urządzeń, otrzymujemy w zamian najcenniejszą rzecz:
Satysfakcję Zadowolonego Klienta.
Wszystkie nowe urządzenia posiadają roczną, dwuletnią, czasem nawet trzyletnią gwarancję producenta. Informujemy, że istnieje możliwość instalacji sprzętu używanego. Również i w tym przypadku Klient zawsze może liczyć na wsparcie, gdyż profesjonalne urządzenia są tworzone modułowo - w wiekszości przypadków ewentualna awaria jest łatwa do zdiagnozowania i naprawy.

Montaż

Z uwagi na bardzo duży nakład pracy, potrzebny na przygotowanie, położenie, a następnie uruchomienie i kalibrację sprzętu, instalacja jest wykonywana z najwyższą starannością. Każdy błąd, niedoróbka, niedokładne połączenie może już po kilku dniach skutkować koniecznością ponownego rozebrania praktycznie całego wnętrza, w celu usunięcia usterki. Dlatego ZAWSZE wszelkie prace instalatorskie wykonywane są z zastosowaniem trwałych i markowych konektorów, wszystkie złacza prądowe są na stałe lutowane i izolowane. Często stosujemy złącza hermetyczne. Wtyki sygnałowe typu BNC są ZAWSZE Zaciskane specjalną maszyną. Tylko takie działanie gwarantuje długą, bezawaryjną pracę całego systemu.

Okablowanie i przyłącza

Czesto pomijanym, lub traktowanym z nienależytym szacunkiem tematem na etapie projektowania systemu jest rodzaj okablowania i jakość użytych końcówek. Nawet najlepsza kamera nie zapewni nam zarejestrowania należytej jakoości obrazu, jeśli kabel sygnałowy nie bedzie posiadał właściwych dla niej parametrów, a przewód zasilajacy będzie za cienki, żeby dostarczyć jej właściwą ilość zasilania. Nie mniej ważne są wysokiej jakości końcówki. W systemach mobilnych powinno się stosować jedynie zaciskane na maszynie końcówki sygnałowe oraz lutowane przewody zasilajace. Z wieloletniego doświadczenia wiem, że drgania w pojeździe powodują szybkie zużycie się łączy.

Ważne:

Kontakt:

biuro@kamera.auto.pl
serwis@kamera.auto.pl
wroclaw@kamera.auto.pl